Salı, Şubat 7, 2023
spot_img
Ana SayfaSiyasetBakan Bilgin’den sözleşmeli personele kadro açıklaması. Tarih verdi

Bakan Bilgin’den sözleşmeli personele kadro açıklaması. Tarih verdi

Bilgin, "Sözleşmeli personele kadro düzenlemesi tamamlandı. Detayları pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak" dedi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan sözleşmeli personelle ilgili 'düzeltme' geldi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, “Sözleşmeli personele kadro düzenlemesi tamamlandı. Detayları pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak” dedi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan sözleşmeli personelle ilgili ‘düzeltme’ geldi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, “Sözleşmeli personele kadro düzenlemesi tamamlandı. Detayları pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak” dedi.

Bilgin, sözleşmeli personel konusuna ilişkin yaptığı açıklamada, düzenlemenin tamamlandığını söyledi. Bilgin, düzenlenmenin Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kabine Toplantısı’nın ardından kamuoyu ile paylaşacağını açıkladı.

İHA’nın aktardığına göre Bilgin, “Kamudaki tüm sözleşmeli personeli kapsayan düzenlemenin son halini Cumhurbaşkanı Erdoğan pazartesi günü Kabine Toplantısının ardından kamuoyu ile paylaşacak” dedi.Bakan Bilgin’den sözleşmeli personele kadro açıklaması. Tarih verdi

BAKANLIKTAN ‘DÜZELTME’

Yine İHA’da yer alan habere göre, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan sözleşmeli personelle ilgili düzeltme yapılarak “Sayın Bakanımız, sözleşmeli personel düzenlemesini Pazartesi günü Cumhurbaşkanımızın açıklayacağını söylemedi, düzenlemenin pazartesi günü Kabine Toplantısı’nın gündeminde olacağını söyledi” denildi.

Haber arşivi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Çok Okunanlar